SKLEP (58) 6255854 | WARSZTAT (58) 6613437 | ANDRZEJ 693451450 | MAŁGORZATA 665499865

Turbosprężarki

Auto Części

Katalog

 
 
 
 
W naszej ofercie znajdą Państwo:
 
 
Informacje o firmie

Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych klientów ,wprowadziliśmy w tym roku usługę tuningu samochodów, w tym modyfikację map i wgrywanie oprogramowania podnoszącego moc silników, modyfikację DPF/FAP.

Chip Tuning jest to usługa polegająca na zmianie(modyfikacji) oprogramowania komputera silnika (JEDNOSTKI ECU) w celu uzyskania zwiększonej  sprawności silnika w mówiąc potocznie zwiększenia mocy i momentu obrotowego.Realizowany przez nasz "PROGRAM BEZPIECZNEGO TUNINGU" pozwala nam zachować dla każdego klienta jego oryginalą mapę i w każdej chwili można wrócić do swego oryginalnego oprogramowania.Każda modyfikacja jednostki napędowej jest poprzedzona szereg badaniami w naszym serwisie i optymalizowana pod względem każdej jednostki.Nie wykonujemy takich usług pochopnie i dajemy na naszę usługi modyfikacji Map 24 miesiące gwarancji.

    Producenci samochodów mając na uwadzę trwałość jednostki napędowej wykorzystuje z reguły jej potencjał na 60 % , dlatego zostawiają przeważnie spory zapas wytrzymałościowy dla swoich silników. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawdzić jego wydolność( zapas mocy)  i dopasowac induwidualne parametry dla każdej jednostki zwiększając bezpiecznie jej moc i wprowadzając obligatoryjnie "RADOŚĆ Z JAZDY GRATIS!!!".

Ceny modyfikacji :

chip tuning 800 - 1200 zł + hamownia podwoziowa 150zł

DPF/FAP 600 zł + usługa warsztatowa

Turbosprężarki hybrydowe od 1200 zł

 

 

 

Firma AMSERWIS S.C. zajmuję sie profesjonalną regeneracją turbosprężarek samochodowych do samochodów osobowych ,dostawczych i ciężarowych,maszyn budowlanych ,łodzi .Przeprowadzamy diagnostykę pojazdów ukierunkowaną na sprawdzenie i ustalenie przyczyny uszkodzenia w pojeździe klienta.Oferujemy montaż podzespołów i udzielamy gwarancji na nasze usługi.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel ,posiadamy najwyższej jakości sprzęt firmy SCHENCK do doważania wałów turbosprężarek i całych turbosprężarek.Ustawiamy przepływy w turbospreżarkach na maszynie Turboclinic kupioną w zaprzyjaźnionej firmie MELETT .

Każda turbosprężarka zregenerowana w firmi AMSERWIS jest sprawdzana pod kątem doładowania i paramatrów swej pracy i w niczym nie odbiega od Nowej turbosprężarki danego producenta.

Do przeprowadzania regeneracja używany tylko oryginalnych części zamiennych lub renomowanych producentów takich jak Melett.

 

Regeneracja turbosprężarek:

-dostarczenie starej części

-weryfikacja uszkodzeń

-wycena uszkodzeń

-mycie ,szkiełkowanie

-wymiana uszkodzonych elementów na nowe

-złożenie turbosprężarki

-doważenie turbosprężarki

-ustawienie zmiennej geometrii ( jeżeli istnieje potrzeba) lub ustawianie zaworu upustowego

-wydruk protokołów z w/w/ parametrów

-nadanie turbosprężarce unikalnego numeru

-wydanie klientowi

          Mając na uwadzę to ,iż "CZAS TO PIENIĄDZ" :) wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów i posiadamy na miejscu"od ręki " około pół tysiąca turbosprężarek już zregenerowanych natychmiast dla naszych klientów oraz  uszczelki ,szpilki i nakrętki do nich za niewielką dopłatą  i kilkadziesiąt turbosprężarek zupełnie nowych .Poszerzamy nieustannie naszą ofertę zwiększając asortyment naszego magazynu.

Ceny regeneracji turbo są uzależnione od stopnia jej uszkodzenia ,przykładowe ceny:

 

-czyszczenie ,regulacja zmiennej geometrii z wymianą tulejek od 250 do 450zł

-doszczelnienie i doważenie turbo od 550 do 800 zł

-dodatkowo wymiana koła kompresji+ 100 zł

-dodatkowo wymiana wału+100 zł

-dodatkowo wymiana korpusu +od 100 do 300zł

-dodatkowo wymiana zmiennej geometrii+ od 250 do 600zł

-dodatkowo wymiana obudowy żeliwnej(szczególnie turbosprężarki od silników benzynowych)+400 do 600 zł)

 

Nasza oferta obejmuję czołowych producentów turbosprężarek Garrett,KKK,SCHWITZER,MITSUBISHI,IHI,HITACHI,TOYOTA,CZ,HOLSET